DOBITNICI

Želimo ti puno sreće! Možda baš ti zakucaš glavnu ili neku od ostalih cool nagrada prije sudačkog zvižduka!

Putovanje za dvoje na “Turkish Airlines EuroLeague Final Four”

Ana Kolarić, Donji Kraljevec

10x 1.000 kn na Konzum poklon kartici

Petar Udovičić, Rovinj
Klara Smiljanić, Koprivnica
Elvis Vunić, Zagreb
Karlo Kloss, Vinkovci
Anto Anušić, Zagreb
Nenad Matijević, Rijeka
Dragica Periškić, Vinkovci
Svjetlana Moslavac, Virovitica
Marko Perković, Dugo Selo
Kristian Ivanković, Ilok

20x originalna EuroLeague košarkaška lopta

Božica Čoić, Grubišno Polje
Rene Urukalović, Jastrebarsko
Boris Klepo, Karlovac
Marica Špehar, Cerić-Nuštar
Karla Kovačić, Sisak
Mirjana Gardijan, Zadar
Marin Reljac, Crikvenica
Alojz Kovačić, Velika Gorca
Toni Beniković, Osijek
Mirela Kovačić, Zagreb
Sanja Žinić, Lekenik
Nenad Šestan, Opatija
Marina Generalić, Koprivnica
Siniša Vernik, Poreč
Boris Bunčić, Zagreb
Josip Benutić, Kaštel Stari
Saša Čaldarević, Zagreb
Ričard Vacka, Daruvar
Luka Marčinković, Zagreb
Damir Mandić, Split

50x 7DAYS poklon paket

Ksenija Čajko Novak, Zagreb
Marijana Žinić, Sisak
Vesna Đili, Zadar
Lucija Krasnić, Osijek
Bernardo Klasan, Đurđevac
Ivana Katulić, Velika Gorica
Darko Franović, Crikvenica
Alen Kolar, Črnec Rugvicki
Tihomir Gržinčić, Zagreb
Ante Kalauz, Vinkovci
Melis Marinović, Split
Vedrana Todorović, Grižane
Srećko Jenjić, Split
Drazen Matak, Bjelovar
Sanja Vučetić, Split
Dubravko Bartulac, Bizovac
Dragica Golubić, Pregrada
Marija Radočaj, Osijek
Slavko Holek, Koprivnica
Tamara Franjević, Pula
Zdravko Sabolić, Lukač
Josip Knežević, Novi Zagreb
Domagoj Glavaš, Zagreb
Vinko Udiljak, Split
Katarina Nižić, Kali
Marijana Brkljača, Zadar
Tanja Jandroković, Garešnica
Edita Meštrović, Pleternica
Bruno Kovačić, Marija Bistrica
Aleksandar Antić, Selce
Maja Tončinić, Zadar
Mirjana Jurkić, Vinkovci
Ante Matić, Velika Gorica
Milan Harašić, Solin
Miroslav Jovanović, Split
Valentina Bešenić, Varaždinske Toplice
Maja Karoli, Đurđenovac
Marin Zdilar, Split
Igor Franjković, Zagreb
Luka Lucin, Zagreb
Davor Marković, Vinkovci
Luka Holek, Koprivnica
Zdravko Vincelj, Durmanec
Ines Vakante, Split
Edita Ezer, Čepinski Martinci
Vladimir Rakoš, Ivanja Reka
Nelica Jakišić, Split
Slađana Šarić, Sesvete
Iva Talaja, Osijek
Ana Blažević Simić, Zagreb